Affetmekten yorulma, cezalandırmakta acele etme. Hz. Ali
Ürünler
Anket
Hizmetlerimizden memnun musunuz ?
Fikrim Yok
Hayır
Evet
Nemesis
Nemesis Elektronik, zayıf akım sektörünün en köklü ve deneyimli firmalarından biri olup, sektöre yön veren proje ve mühendislik firmasıdır. Ortaklarının sektörel birikimi ile kurulduğu 1996 yılından bu yana, prensiplerimizden ödün vermeden maraton koşumuza devam ediyoruz.

Etik değerlere bağlılık, karşılıklı güven, ilişkilerde süreklilik, hep daha iyisini yapma çabası, bilgi ve tecrübeye saygı, çevremizdekilere ve çevreye duyarlılık temel değerlerimizdir.

Bu inançla geldiğimiz noktada, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla oluşturduğumuz birliktelikten onur duyuyoruz.
Haberler & Duyurular
NEMESİS ELEKTRONİK BEST`12 FUARINDA YERİNİ ALDI

Bina elektrik, elektronik, mekanik ve kontrol sistemleri konularında düzenlenen BEST 2012 Fuarı, 08-11 Kasım 2012 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı`nda yapıldı. Nemesis Elektronik olarak Rumeli Salonu Üst Kat D-100 standında yerimizi aldık.

NEMESİS ARTIK RUSYA`DA DA YER ALIYOR

Nemesis Rusya projelerinde gerek satış öncesi süreçler, gerekse satış sonrası; süpervizyon, montaj, devreye alma ve servis hizmetlerini yerinden verebilmek amacıyla Argustech firması ile partnerlik anlaşması imzalanmıştır.

MARSHALL DİLOVASI TESİSLERİ SON TEKNOLOJİ IP SİSTEMİ İLE YENİLENDİ
Dünyaca ünlü boya üreticisi Akzonobel bünyesinde bulunan Marshall Dilovası üretim tesisleri Pelco IP CCTV Sistemleri kurulum ve entegrasyonu Nemesis tarafından başarı ile tamamlanmıştır.
ANADOLU YAKASI ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ`NE NEMESİS SPONSOR OLDU

Anadolu Yakası Engelliler Spor Kulübü; 1997 senesinde Maltepe ilçesinde 200 üye ve 15 sporcu ile Ortopedik engellilerin spor yapmasını sağlamak amacı ile kurulmuştur.

İETT SÖĞÜTLÜÇEŞME-AVCILAR METROBÜS HATTI NEMESİS TARAFINDAN TAMAMLANDI

Söğütlüçeşme-Avcılar metrobüs hattı Pelco IP CCTV ve IP Anons Sistemleri kurulum ve entegrasyonu Nemesis tarafından başarı ile tamamlanmıştır.

Tüm Haberlere Bak 
Referanslarımızdan Bazıları
E-Posta Grubu
Gelişmelerden haberdar olmak için E-Posta grubumuza üye olabilirsiniz.
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Merkez Ofis : Örnek Mh. Semerkant Cd. (G28) Ebrar Sk. (G57) No:31 34704 Ataşehir/İSTANBUL     Tel : 444 0 315     Faks : (+90 216) 472 00 17
Copyright © 2009 Nemesis.com.tr All rights reserved. Tasarım & Yazılım Deep Design Group